Ataşehir bölgesinde öğrenciye uygun kiralık daireler


Hakkımızda

1959 yılından itibaren İstanbul'da ticari faaliyetlerini mobilya ve tekstil sektöründe gerçekleştiren firmamız 2002 yılından sonra Özhan Yapı İnşaat A.Ş. olarak faaliyetlerine inşaat-gayrimenkul sektöründe devam etmektedir. Özellikle bina,konut,iş merkezi ile ilgili birçok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir.Özhan Yapı tüm projelerinde her zaman aynı titizlik,aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışmaktadır.Yapmış olduğu konutlarda müşteri memnuniyeti,yaşam konforu,sağlamlık,güven ve kaliteden ödün vermemiştir.

Dragos Sunset Park Evleri ile başlayan projelerimiz İdealtepe'de İdealtepe Sunset Park Evleri,Maltepe'de Maltepe Sunset Park Apartmanı, Adatepe'de Özüpekoğlu İş Merkezi projeleriyle tamamlanmıştır.Maltepe'de Özüpekoğlu Plaza ve Girne İş Merkezi devam eden projelerimizdir. Özhan Yapı İnşaat A.Ş. bünyesinde Reel Gayrimenkul İnşaat Ltd. Şti. ve Özüpekoğlu İnşaat faaliyet göstermektedir. Özhan Yapı İnşaat A.Ş. lokasyon ve kalite konularındaki titizliğiyle yeni projelere adım atmaktadır.

Vizyonumuz

İnsanımıza, çevremize ve işimize duyduğumuz saygıyla kaliteden ödün vermeden teknik ve estetik yönden kalıcı yaşam alanları meydana getirmektir.

Misyonumuz

Yaptığımız tüm projeleri yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip doğaya saygılı,çevreye ve şehre uyum sağlayan,yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli projeler oluşturarak; bu doğrultuda insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak.

Diğer Projelerimiz için Tıklayın

Son Haberler

Marmara Suit ve Akdeniz Suitlerindeki  1+0 stüdyo daireler elektrik,su,doğalgaz,internet faturaları dahil kiraya verilmektedir.

Odalarımız ilgili detaylı bilgi almak isteyenler iletişim formunu kullanabilir yada 0216 459 86 54  no' lu hattımızı arayabilir.

Web sitemiz yayına girdi. Detayları inceleyebilirsiniz.

#ogrenciyeoda twitlerimiz ile anlık oda bilgilerini telefonunuzdan takip edebilirsiniz.


Formumuzu kullanarak bize mesajlarınızı iletebilirsiniz.